logo
Dąbrowa Zachodnia

Łomiankowski Mechanizm Partycypacyjny 2022

Zachęcamy do głosowania na projekty w ramach Łomiankowskiego Mechanizmu Partycypacyjnego 2022 zgłoszone przez naszych mieszkańców

Projekt nr 14 na liście

I etap realizacji Parku Artystów z elementami placu zabaw oraz siłowni plenerowej przy ul. Zachodniej w Dąbrowie

Od wielu lat brakuje w Dąbrowie Zachodniej i Rajskiej placu zabaw dla dzieci, siłowni w plenerze. Planowany projekt Parku Artystów wzdłuż ul. Zachodniej został rozszerzony o elementy placu zabaw i urządzenia siłowni, co zostało uzgodnione z autorami projektu. Tak powstał projekt zgłoszony do Budżetu Partycypacyjnego, zasięg projektu lokalny.

Projekt nr. 21 na liście

Pięćset Nowych Drzew – Zielone Płuca Łomianek

Na całym obszarze Łomianek. Miejsca wytypowane w ramach akcji społecznej: „Wskaż gdzie posadzić drzewo”. Projekt wpisuje się w realizację „Programu Zielone Łomianki„ i powstającego Miejskiego Planu Adaptacji do zmian Klimatu, a jego celem jest powiększenie i uzupełnienie drzewostanu w naszej gminie poprzez nowe nasadzenia-zasięg projektu w cai)ej gminie

Oba projekty pomyślnie zostały ocenione merytorycznie i formalnie, ich realizacja zależy od liczby otrzymanych głosów w trakcie głosowania w terminie 1-7 września 2021 roku.

Powodzenie projektów jest w rękach mieszkańców! Zachęcamy do głosowania na projekty i ich promocję wśród sąsiadów, naszych mieszkańców, znajomych, im więcej głosów tym większa szansa powodzenia!

Ze wszystkimi projektami można zapoznać się na stronie urzędu https://lomianki.budzet-obywatelski.org/projekty

Już dzisiaj zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 30.08.2021 o godz. 18:00 w auli ICDS, na którym autorzy projektów zaprezentują swoje projekty które zakwalifikowały się do głosowania.

Każdy uprawniony do głosowania mieszkaniec może wskazać dowolną ilość projektów pod warunkiem, że ich łączna wartość nie przekroczy puli środków.

Pozdrawiamy serdecznie

Zarząd Osiedla Dąbrowa Zachodnia

Dodaj komentarz:

Imię/Nick

Akceptuję warunki regulaminu aby opublikować komentarz

 

Komentarze:

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję o tym artykule?