logo
Dąbrowa Zachodnia

Wizja lokalna z udziałem kierownika referatu inwestycji p. Macieja Sitkiewicza

W dniu 7 maja 2019r. odbyło się spotkanie Zarządu Dąbrowa Zachodnia z udziałem kilku mieszkańców z panem M.Sitkiewiczem.

Na spotkaniu omówiono wszystkie wnioski inwestycyjne zgłoszone przez Zarząd oraz wszystkie postulaty i wnioski mieszkańców zgłaszane na zebraniach w formie pisemnej.

W trakcie spotkania omówiono sprawę ul. Zachodniej. W tej sprawie po spotkaniach mieszkańców z burmistrzem zgodnie z uzgodnieniami mieszkańcy ul. Zachodniej w dniu 23 kwietnia 2019r. złożyli na piśmie wnioski i propozycje dotyczące kompromisowego zakończenia sporu i szybkiego dokończenia ul. Zachodniej.

Zwrócono uwagę, że szczególnie pilnym jest uruchomienie przystanku autobusu 250, o co jak na razie bezskutecznie upominają się mieszkańcy. Dla rozwiązania całości problemu koniecznym będzie sporządzenie projektu zamiennego uwzględniającego proponowane przez mieszkańców zmiany. Ponieważ będzie to wymagało dodatkowego czasu, to sprawa przystanku powinna być załatwiona w trybie pilnym.

Następnie dokonano objazdu celem zapoznania w terenie pana kierownika ze wszystkimi zgłaszanymi wnioskami i postulatami.

Wizja lokalna dotyczyła ul. Sierakowskiej, Zielonej. Michałowicza, skrzyżowania ul. Wiosennej i Kolejowej oraz ulicy Prostej.

Przedstawione sprawy uwidocznione w terenie spotkały się ze strony pana Sitkiewicza z rzeczowym, kompetentnym oraz wykazującym dobrą wolę podejściem.

Dodaj komentarz:

Imię/Nick

Akceptuję warunki regulaminu aby opublikować komentarz

 

Komentarze:

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję o tym artykule?